KEDİ MAMALARI

PUPA LILIY CAT STERILIZED KEDI MAMASI

KISIR KEDİ MAMASI
-
Paket Fiyat Adet
1.5 199
5 adet ve üzeri alışverişlerinizde %3 indirim
5 X 199 = 995 965.15 KAZANCINIZ : 29.85

 

 

PUPA LILIY CAT KISIR KEDİ MAMASI
Pupa liliy cat   kısırlaştırılmış kedi maması kısırlaştırılmış yetişkin kediler için günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla özenle formüle edilmiş tam ve dengeli premium kedi mamasıdır.
Kısırlaştırılmış kedilerde sağlıklı büyüme , kas , deri ve tüy sağlığının korunması amacı ile protein kaynağı olarak işlenmiş balık proteini kullanılmıştır.
Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi ,  görme ve sinir sisteminin sağlığının korunması amacı ile omega3 & omega6 dengesi işlenmiş balık proteini, keten tohumu kullanılarak sağlanmıştır.
Hayvanların sağlıklı büyümesi ve performansı için mamanın içerisinde zengin vitamin içeriği bulunmaktadır.

İÇİNDEKİLER
İşlenmiş Hayvansal Protein, Buğday, Mısır, Buğday Kepeğini, Hayvansal Yağ, işlenmiş Balık Proteini, Balık Yağı, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Mısır Gluteni, Pirinç, Ciğer Aroması, Balık Aroması, Tuz, Keten Tohumu, Kuru Bira Mayası, Taurin.

MİNERALLER 
Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Potasyum Klorür, Demir, Selenyum.

VİTAMİNLER
Vit. A, Vit. D, Vit. E, Vit. C, Vit. B1 - B2 - B3 (Niasin) - B6 - B12 - B7 (Biotin) - B9 (Folik Asit), Vit. K, Kolin, Kalsiyum Pantotetan.

BESİN DEĞERLERİ
Ham Protein, %33 Ham yağ %11, Ham selüloz %5, Ham Kül %8 , Kalsiyum %1.5 Fosfor ; %1, Sodyum %0,5

BESLENME ÖNERİLERİ
Pupa liliy cat   kısırlaştırılmış kedi maması’yla beslenen kedilerin günlük mama tüketim miktarları, kedinin gün içerisindeki aktivitesine, fiziksel özelliklerine, hayat sürdüğü çevreye ve bulunduğu bölgenin iklim durumuna göre çeşitlilik gösterir.

HATIRLATMA 
Kedinizin sindirim sisteminde problem yaşamaması amacıyla Pupa liliy cat   kısırlaştırılmış kedi maması’na, en ideal şekilde aşağıda belirtilen günlük beslenme önerilerine uyularak geçiş sağlanmalıdır.
1. ve 2. gün; %25 Pupa liliy cat   kısırlaştırılmış kedi maması + %75 Eski Mama
3. ve 4. gün; %50 Pupa liliy cat   kısırlaştırılmış kedi maması + %50 Eski Mama
5. ve 6. gün; %75 Pupa liliy cat   kısırlaştırılmış kedi maması + %25 Eski Mama
7. günden itibaren sadece %100 Pupa liliy cat   kısırlaştırılmış kedi maması.

UYARILAR
DEPOLAMA ÖMRÜ ÜRETİM TARİHİNDEN İTİBAREN 18 AYDIR.
ÜRETİM TARİHİ AMBALAJ ÜZERİNDE YAZILIDIR.
KURU VE SERİN BİR ORTAMDA PAKETİN AĞZI KAPALI OLARAK MUHAFAZA EDİNİZ.
KURU MAMANIN YANINDA KEDİNİZİN SU KABINDA DAİMA TEMİZ İÇME SUYU BULUNDURUNUZ.
İNSAN GIDASI OLARAK KULLANILMAMALIDIR.

 

 

BESİN DEĞERLERİ
Ham Protein/Crude Protein    %33
Ham Yağ /Crude Oil    %11
Ham Kül/Crude ASH    %8
Ham Selüloz/Crude Cellulose    %5
BESLEYİCİ İLAVELER
Vitamin A (E672)    19800 IU/kg
Vitamin D3(E671)    1650 IU/kg
Vitamin E (3A700)    220 mg/kg
Vitamin C (Stay C)    220 mg/kg
Taurin    1500 mg/kg

  • Kapıda NAKİT ödeme
  • Kapıda KREDİ KARTI TEK ÇEKİM ödeme
  • Banka Hesap Numaralarımıza EFT/HAVALE ile ödeme
  • BONUS Özellikli Kredi Kartlarına TEK ÇEKİM ve 200TL üzerine 2 veya 3 TAKSİT Seçeneği ile ödeme
  • MAXİMUM Özellikli Kredi Kartlarına TEK ÇEKİM ve 200TL üzerine 2 veya 3 TAKSİT Seçeneği ile ödeme

Siparişiniz bizim için önemlidir! Online olarak sitemizden verilen siparişler, sipariş formunda belirtilen zaman toleransı içinde periyodik olarak her gün, gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 12:00' den sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir. Sipariş transferi paralel olarak kullanılan alternatif yöntemlerle gerçekleştirilmektedir. Sipariş formumuz aracılığı ile tarafımıza iletmiş olduğunuz sipariş bilgileri, kredi kartı bilgileriniz hariç olmak üzere veritabanımıza kaydedilmektedir ve ek olarak hem iş yerimize hem hizmet sunucumuza e-posta yolu ile aktarılmaktadır. Veritabanı veya e-posta sistemlerinde meydana gelebilecek olası herhangi bir soruna karşı veritabanımız ve e-posta kutularımız hem tarafımızca hem hizmet sunucumuz tarafından periyodik olarak kontrol edilmektedir. Sipariş sistemimiz herhangi bir sorun nedeniyle siparişiniz tarafımıza iletilemiyorsa ziyaretçi sipariş sırasında durumdan haberdar edilmektedir. Kargo ve Teslimat Siparişiniz onaylandıktan sonra en geç 7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Pazar günleri ve resmi tatil günleri hariçtir. Kapıda ödeme ile alışveriş yapılması durumunda siparişinizin tarafınızca onaylanması gerekmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. Sitemiz üzerinden verilen  Sipariş sırasında bu tutar faturanıza yansıtılmaktadır. Ürünler pazar günü ve resmi tatil günleri hariç 09:00 - 18:00 saatleri arasında belirtmiş olduğunuz adrese ulaştırılmaktadır.Ptt kargo ile gelmesini istediğiniz ürünler için cuma günü çıkan kargonuz pazartesi günü ulaşacaktır.Belirttiğiniz adreste bulunmamanız durumunda siparişiniz en yakın kargo şubesine bırakılır. 3 gün içerisinde ürününüzü oradan alabilirsiniz. Aksi takdirde ürün bize geri yollanacaktır. Yasal zorunluluk gereği isim soy isim ile birlikte fatura kargo paketinin üzerinde gönderilmektedir. Siparişleriniz yalnızca yurt içi adreslere gönderilmektedir.

Kullanıcı Mesaj
Cihan DEMiR Aynı Gün İçerisinde Kargoya verildi. çok Teşekkür ederim.